قانونمندی کسب و کار

قانونمندی کسب و کار

قانونمندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏ های فروشگاه eflo  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

رعایت حریم شخصی کاربران برای فروشگاه eflo  بسیار حائز اهمیت است. بخشی از اطلاعاتی eflo ذخیره میکند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سفارش ، تماس با مرکز تماس و یا روشهای مشابه در سامانه ثبت میکنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس مکانی برای ارسال سفارش و اطلاعاتی از این دست میباشد و eflo  متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند .  توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط eflo جزئی از اموال eflo  محسوب می‏شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏دارد.

پشتیبانی :

ما در eflo  با پشتیبانی 18 ساعته حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده میشود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/eflo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3783